Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Cape Dun

Kill hungry wolves
Zadavatel:Bufford
Quest: Žoldák vám poví o smečkách hladových vlků, kteří orkům napadají a zabíjejí otroky, pakliže je zabijete, odmění vás. V okolí města se prohánějí smečky Hungry wolves (Hladových vlků). Dohromady jsem napočítal 12 vlků. Na smečky velmi snadno narazíte, problémy může dělat jediná, ta se nachází nad Beliarovou svatyní u cesty. Před tímto questem doporučuji se naučit od Jense stahování kůží. Nezapomeňte po splnění questu promluvit s Buffordem
Odměna: +15 reputace v Cape Dun, +1 lovecký skill, 500XP a dlaších 250XP a 300 zlatých po promluvě s Bufford

The captured paladins belongins
Zadavatel: Gamal
Quest:
Gamal vám poví o paladinovy, kterého prodal orkům v Cape Dunu. Zjistíte, že paladina drží v cele v Cape Dunském majáku a vyslíchají ho. Gamal prodal všechny jeho cennosti místnímu strážci skladu, Urkassovi. Mezi paladinovými věci byl i jeden kalich, nápadně se podobající těm, které potřebuje Sebastian v Questu Get all fire chalices to fire mages. Když promluvíte s Urkassem, prodá vám kalich za plných 100 zlatých.
Odměna: +1 reputace s rebely, +1500XP, Fire chalice

Healing herbs for alchemist
Zadavatel: Esiel
Quest:
Alchymista na hlavní ulici v Cape Dun po vás potřebuje 12 healing plants. Ty už snad máte v inventáři, jestli ne, stačí koukat pozorně kolem sebe nebo zajít do lesa, také Harek vám za jídlo nějaké dá. Po oředání vás bude Esiel učit. Nezapomeňte po splnění questu promluvit také s Buffordem stojícím opodál (250XP).
Odměna: +1 alchymie, +1 reputace v Cape Dun, 250XP a dalších 250 po promluvě s Buffordem.

Cyrus needs booze
Zadavatel: Cyrus
Quest: Člen hradní stráže u ohně cestou k majáku si vám postěžuje, jak je těžká služba u brány, když nemáte čím vypálit červa. Chce po vás 2 kousky pálenky (Booze). Ty byste již také měli mít v inventáři, pokud ne, obchodníci mají nějaké na prodej.
Odměna: +10 reputace v Cape Dun, 500XP

Defeat Darmok in Arena
Zadavatel: Arokkh
Quest: Ork vás tentokrát postaví před více zdatného bojovníka, ale stále to není nic těžkého, prostě ho uklikejte rychlými zásahy. Nezapomeňte Darmoka obrat, poté s ním promluvte (250XP) a běžte za Arokkhem. Prý s vámi již nikdo nechce bojovat, stal jste se tak šampionem v Cape Dun a získáváte Broadsword.
Odměna: +1 síla, +10 reputace v Cape Dun, 1500XP a dalších 250XP po promluvě s Darmokem, Broadsword

Defeat Fadi in arena
Zadavatel: Arokkh
Quest: Ork, který dohaduje zápasy v aréně na kopci s majákem vás chce postavit proti slabému soupeři na rozehřátí, je jím Fadi. Soupeř to opravdu těžký není, neměli byste mít problémy, nejlepší je srazit ho tvrdou ranou na nechráněné místo k zemi. Jakmije je Fadi poražen promluvte s ním (250XP) a běžte za Arokkhem (250XP).
Odměna: +1 síla, +10 reputace v Cape Dun, 1250XP a dalších 250XP po promluvení s Fadim.

Harek needs meat
Zadavatel: Harek
Quest: Otrok na útěku u zdí města potřebuje nutně jídlo. Chce po vás kousek opečeného masa, to již jistě máte v inventáři, jestliže ne, zajděte k ohni a nějaké opečte. Po předání vám Harek poděkuje a předá vám 3 healing plants.
Odměna: 500XP, 3 healing plants.

Help Harek escape
Zadavatel: Harek
Quest: Jestliže jste se rozhodli nezavést Hareka k otrokáři, můžete ho dovést za Jensem, tam bude v bezpečí. Vemte to tedy rovnou trasou k chatce, tam promluvte s Jensem a řekněte, že mu vedete hosta (+1 reputace s rebely, 1000XP). Nezapomeňte promluvit i s Harakem.
Odměna: +1 reputace s rebely, 1250XP, 3 healing poitions, Harek učí akrobacii.

Pelts for Jens
Zadavatel: Jens
Quest:
Lovec v chýši u cesty do Cape Dun vás bude učit loveckým schopnostem, ale pouze když mu přinesete 10 kůží vlka, které mají orci ve měste Cape Dun. Jsou tam bez užitku a válejí se všude. Není těžké je najít, nezapomeňte prohledat i oblast za baráky a na kopci u majíku. Jakmile máte všechny kůže, zaskočte za Jensem.
Odměna: +10 reputace v Cape Dun, 500XP, Jens vás bude učit

Take Harek to Gamal
Zadavatel: Gamal
Quest
: Hasasin a otrokář Gamal, sotjící na hlavní cestě v Cape Dun vám poví o otrokovi, který mu před pár dny utekl. V tomto questu si můžete polepšit u Hasasinů, pokud stojíte na zlé straně, nebo u rebelů, pakliže jste hodní. Skočte za Jensem, ten vám vypoví, že nikoho procházet kolem neviděl, tudíž musí být ještě někde blízko cesty. Je to tak. Harek se schovává v lese vpravo od cesty do Cape Dun, hned za hradní zdí. Vydává se za bylinkáře a má velký hlad, k tomu se pojí quest Harek needs meat. Pakliže se rozhodnete dovést Hareka ke Gamalovi, šplhnete si u Hasasinů (+1 reputace s Hasassiny, 2500XP). Když pomůžete Harekovi utéci tento quest se zařadí jako nesplněn a dostanete další quest Help Harek escape.
Odměna: +1 reputace s Hasasiny, 2500XP, obchod s Gamalem.

Bring goods back to Urkass
Zadavatel: Urkass
Quest: Jakmile projdete kolem tohoto strážce skladiště odchytí vás a pořádně vás sprdne. Objednal si zboží, to ale stále nedošlo. Šlo o 3 krabice s předměty. V okolí prý poslední dobou řádí bandité. Kde jinde hledat bandity, než v kempech na pobřeží, jděte tedy po pobřeží směrem k Jackovému majáku a na nejvýchodnějším cípu země narazíte za velkým kamenem na 4 bandity (3 lehcí bandité a jeden regulérní). Boj to je vcelku těžký ale dá se zvládnout, jakmile je pobijete vemte 3 krabice opodál a hurá zpět za Urkassem. Ten je velmi nerudý a nechce vám dát ani odměnu, nakonec mu nic jiného nezbude. Stavte se také pro dodatečné XP za Buffordem.
Odměna: +15 reputace v Cape Dun, 500XP, 150 zlatých, obchodování s Urkassem a dodatečných 250XP po promluvě

Destroy rebel underground in the city
Zadavatel: Uruk
Quest: Jakmile máte reputaci 75 v Cape Dunu pustí vás za orkským vůdcem Urukem. Ten si zoufá nad situací v jeho městě a chce po vás, abyste učinili rebelům přítrž. Máte se zbavit rebelského agenta ve městě. Je jím Phil, člověk od prasat, který věčně kydá hnůj. Zmlaťte ho a doražte, poté vše vypovězte Urukovi. Tímto znemožníte quest Bundles of weapons for Phil.
Odměna: +2 reputace s orky, 2500XP a dodatečných 500XP a 2 lektvary léčení po promluvení s Urukem.

Quartermaster in Cape Dun needs healing poitions
Zadavatel: Deckard
Quest: Žoldák potřebuje pro své užití 3 healing poitions. Ty byste již měli mít v inventáři, pokud ne, kupte je od Esiela.
Odměna: +500XP, +10 reputace v Cape Dun, obchod s Deckardem a dodatečných 250XP po promluvení s Buffordem.

Steal 3 golden goblets from Urkass warehouse
Zadavatel: Serul
Quest:
Zloděj Serul chce abyste se předvedli než vás bude učit. Chce abyste ukradli 3 zlaté kalichy z Urkassového skladiště. Není to lehký úkol, protože Urkass vás bude bedlivě střežit, když vkročíte do budovi. Ovšem navečer poodchází od vchodu a vy tak můžete dovnitř vklouznout bočním vchodem, proplížit se a sebrat 3 kalichy (2 na bednách, jeden v rohu na zemi), seberte rovnou i teleportační kámen a vlčí kůži. Poté vše vypovězte Serulovi, který vás od té doby bude učit.
Odměna: +1 zlodějský skill, +1000XP a dodatečných 250XP po promluvě se Serulem.

Bundles of weapons for Phil
Zadavatel: Phil
Quest:
Sedlák, rebel v přestrojení, potřebuje na vyvolání převratu nějaké zbraně pro otroky. Máte mu přinést 3 vaky se zbraněmi. Jeden se válí ve skladišti Urkasse, vemte ho až půjdete pro zlaté kalichy pro quest Steal 3 golden chalices from Urkass warehouse, nebo obráceně. Zbylé dva najdete ve jeskyni pod městem, sejděte po cestě vedoucí za vchodem do města na pláž, minete jeden vchod do jeskyně a pokračujte po pláži, až narazíte na 3 lurkery ve skupině. Zabte je a pokračujte do jeskyně na konci pláže. Tam na vás čeká rovnou 8 goblinů a mnoho překvápek, na které nebudete mít nejspíše zkušenosti. U zadního ohně seberte vaky, proberte truhlice a hurá zpět za Philem. Jamile mu předáte zbraně, bude připraven vám s otroky pomoci s převratem.
Odměna: +1 reputace s rebely, +500XP, 300 zlatých.

Jackes rebel gold
Zadavatel: Serul
Quest: Jakmile Serulovi ukážete 3 ukradené kalichy, poví vám o vašem známém Jackovi, který prý získal mnoho zlata od Rebelů. Vdejte se tedy směr Jackův maják na jih od Ardey a všechno Jackovi řekněte. Ten se přizná, zachová se jako charakter a peníze vám dá.
Odměna: +1 zlodějský skill, 400 zlatých, 750XP

 Hlavní dějová linie Ardea - Cape Dun - Reddock - Faring - Gotha  - Geldern

Montera Okara - Nemora - Sildern - Trelis - Vengard

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář