Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silden


Talk to the warlord Umbrak about the supplies
Zadavatel: Inog
Quest: S Inogem můžete připravovat povstání. Musíte ale první zjistit, jak se věci ve městě mají a promluvit si o tom s Umbrakem, zdejším vůdcem. Jakmile budete mít reputaci nad 75 bodů, budete vpuštěn do pevnosti. Zajděte rovnou do trůního sálu a promluvte s Umbrakem o tom, zda nemá strach z lidského povstání.Pro něj jsou ale lidé jen hmyz chodící po 2 nohách a nic si ze zdejší situace nedělá. Rozhovorem s Umbrakem quest splníte.
Odměna: +1 reputace s rebely, 1000XP.

Let Anog know, that his brother Inog needs help in Silden
Zadavatel: Inog
Quest: Tento rebel má bratra na vysokém postavení. Žije někde v lese na severu a nyní nastala chvíle, kdy ho Inog potřebuje na zosnování plánu převratu v Sildenu. Ovšem nikdo neví kde přesně rebelský tábor leží.
Máte dvě varianty, jak ho pohodl ně najít. Když osvobodíte Nordmarského vojáka Larse v questu Free nordmarien Lars from the prison camp rád vám ukáže cestu do průsmyku do severských oblastí. Během tohoto výletu poběžíte skrze rebelský tábor, kde sedí Anog.Druhá varianta nastává, když vás Umbrak pověří zabitím Anoga a odkáže vás na jeho šamana, který vám v questu Grompel knows way to the rebels at the Nordmar pass ukáže cestu kudy k průsmyku do Nordmaru.
Jakmile dorazíte do lesů držte se spíše vpravo a narazíte na poměrně velký a dobře hlídaný tábor rebelů, ve kterém Anoga najdete. Bohužel svému bratrovi nemůže pomoci a zadá vám úkol Let Inog know, that his brother Anog cannot help him.
Odměna: 1000XP, +1 reputace s rebely.

Improve your reputation in Silden
Zadavatel: Denpok
Quest: Když promluvíte se strážným u vchodu do pevnůstky na Sildenském kopci, sdělí vám, že pro orky jste jen kus podřadného Morry a musíte si ve městě vybudovat respekt, to znamená mít reputaci alespoň na 75 bodech. Poté tě pustí za svým vůdcem. Když splníte většinu ze zde popsaných questů měli byste se v klidu dostat na hranici 80 bodů, a tím tento quest splníte. Poté se běžte ohlásit Denpokovi, který vás již pustí dál.
Odměna: 2000XP, +1 reputace s orky.

Defeat Will
Zadavatel: Will
Quest: Pakliže jste se rozhodli přinést Hasasinovi Quadirovi otroka z dřevorubeckého kempu na západ od města, nebudete to mít vůbec lehké. Tento chlap, vzdáleně připomínající skálu, není špatný jako protivník. Má ruce jako lopaty a co naplat, že bojuje klackem, každou svou ránou vás srazí k zemi, proto je nejlepší ho uklikat rychlými údery. Jakmile ho srazíte k zemi, quest bude splněn.
Odměna: 500XP, +2 reputace v Sildenu.

A package of wild berries for Stan the fisherman
Zadavatel: Bozep
Quest: Na západ od města je dřevorubecký tábor, odkaď můžeš pro quest Quadir hunt for a new slave for Silden odvést dřevorubce Willa. U klády ovšem stojí také Bozep, který zásobuje lidi z města lesními rostlinami. Rybář Stan si u něj objednal zásilku divokých malin, ovšem zatím si pro ní nedošel. Máte mu jí odnést.Stan bydlí v první rybářské chatce počítáno po proudu, zásilku mu předejte a quest je splněn.
Odměna: +2 reputace v Sildenu, 200 zlatých, 500XP.

Brontobb will stand in the city
Zadavatel: Brontobb
Quest: Jakmile promluvíte s Denpokem o jeho obavě z útoku rebelů můžete začít přemlouvat stráže z vesnice, aby se stáhli blíže k pevnůstce.
Jděte za strážcem Brontobbem, který stojí u polsední rybářské chatky na konci poloostrova a když pro něj splníte quest Kill the strange Lurkers by the river, můžete mu říci, ať změní svůj hlídací post.Opět jděte vše ohlísit Denpokovi.
Odměna: 1500XP, 200 zlatých, +6 reputace v Sildenu.

Hatlods lost tools
Zadavatel: Hatlod
Quest: Stavitel lodí Hatlod, který pracuje mezi 2. a 3. rybářskou chatkou vám poví o příhodě která se mu stala. Když prý jednou testoval svou novou loď v mlze, najel na zříceniny paladinské pevnosti a jentaktak se dobelhal živý na pevninu. Tam už na něj ale čekal Lurker s ještěrem a jediné co měl po ruce byly jeho tesařské nástroje, které zdědil po dědečkovi. Hodil je po monstrech a od té doby je neviděl, taková smůla!
Nabídněte pomoc a vydejte se zpět proti proudu, překročte lávku a jděte hned po pobřeží doleva po proudu řeky, narazíte na 2 ještěry, z nich se jeden bude jmenovat Constipated lizard. To je ten, který vás zajímá, zabte ho a vemte Hatlodovu pilku.Lurker je na opačné straně jezera, přeplavte do města a z města směrem na východ, kde se v rákosí skrývá skupina 4 lurkerů, z nich se jeden jemnuje Satiated lurker. Zabte ho a vemte si Hatlodovo kladivo, nezapomeňte také vybrat truhly ležící opodál.
S náčiním se vraťte a shrábněte odměnu.
Odměna: 1000XP, +2 reputace v Sildenu, 100 zlatých.

Kill the wolves in Silden
Zadavatel: Bram
Quest: Tento quest se vám zadá spolu s questem Hunt the silver wolves with Bram. Spočívá v pobytí smečky 6 stříbrných vlků. Jen dávejte bacha na neschopného parťáka Brama, který má tendenci neustále umírat! Po vybití smečky je quest splněn a můžete promluvit s Bramem.
Odměna: 1500XP, +1 lovecký skill, +2 reputace v Sildenu, po rozmluvě s Bramem dodatečných 500XP.

Denpok needs to know that Frillock is in the city
Zadavatel: Frillock
Quest: Jakmile promluvíte s Denpokem o jeho obavě z útoku rebelů můžete začít přemlouvat stráže z vesnice, aby se stáhli blíže k pevnůstce.
Jděte za Frillockem, který stojí u první rybářské chatky a když splníte quest Roasted meat for Frillock, půjde si stoupnout do hradu.
Svůj úspěch jděte ohásit Denpokovi.
Odměna: +6 reputace v Sildenu, 1500XP, 200 zlatých.

Kill snappers around Silden
Zadavatel: Falk
Quest: Jakmile se s Falkem v questu Go snapper hunting with Falk vydáte lovit ještěry, dostanete i tento quest. Spočívá v prostém vybití všech 5 plazů, poté končí.
Odměna: 1500XP, +4 reputace v Sildenu, +1 lovecký skill.

Hunt the silver wolves with Bram
Zadavatel: Bram
Quest: Lovec Bram v chatce západně, proti proudu řeky, od Sildenu vás bude učit, ale pouze když s ním půjdete lovit stříbrné vlky opodál. Když budete souhlasit vyrazí směrem na jiho-západ ke smečce.
Ta čítá pouze 6 vlků, ovšem Bram je natolik neschopný, že budete muset nejen pozabíjet všechny vlky sám, ale hlavně budete muset dávat bacha aby vám tento takzvaný lovec nezařval! V této situaci se mi vyplatilo kouzlo s hromadným účinkem, například ring of fire, kterým sem vlky zapálil a poté již jen dorazil.Jakmile jsou všichni mrtví, promluvte s Bramem a nezapomeňte prohledat 3 truhly ležící opodál.
Odměna: 1000XP, +1 lovecký skill.

Go snapper hunting with Falk
Zadavatel: Falk
Quest: Jeden z lovců se specializuje honem snapperů. Když ho poprosíte, jestli vás bude učit, řekne, že první musíte ukázat co ve vás je. Vydejte se s ním tedy na lov. Tento quest jde ruku v ruce s questem Kill snappers around Silden.Poběžíte kousek na západ až narazíte na skupinku 5 snapperů. Doporučuji se od lovce naučit skill na stahování kůže z plazů, protože v téhle části Myrtany je plazů požehnaně.
Jakmile Snappery zabijete, promluvte s Falkem.
Odměna: 1500XP, +4 reputace v Sildenu, +1 lovecký skill.

Follow Pavel to his hunters cabine
Zadavatel: Pavel
Quest: Tohoto lovce potkáte pod pevnůstkou v Sildenu. Je to lovec, který je ve městě náhodou. Jinak přebývá v lovecké chatce na sever od města. Když ho poprosíte, ukáže vám cestu. Pouze muže sledujte a jakmile dorazíte na místo, promluvte s ním.
Odměna: 500XP, +2 reputace v Sildenu.

Inog needs 5 bundles of weapons for uprising
Zadavatel: Inog
Quest: Inog, rebel převlečený za žoldáka v domku pod tím shamanovým potřebuje 5 vaků se zbraněmi aby mohl zásobit své lidi v Sildenu a připravit se tak na povstání. V Sildenu je to s vaky zbraní celkem napnuté, není jich tu dostatek pro všechny questy, proto je nejlepší sebrat je z táborů rebelů, kde vždy nějaké najdete. V Sildenu najdete 3 vaky v mlýně, jeden v aréně a další 3 v 1. podlaží správní budovy na hradě (v ubytování orků).Jakmile budete mít všechny, stačí je předat Inogovi.
Odměna: 1500XP, +1 reputace s Rebely, 1000 zlatých.

Gancka is staying in the town
Zadavatel: Gancka
Quest: Jakmile promluvíte s Denpokem a ten vám sdělí svou obavu z povstání, můžete přimět stráže z vesnice přejít na stráž do hrádku.
Gancka stojí u západního východu z otrokářského tábora a je silně otrávený, že musí dělat tak podřadnou práci jako hlídat otroky. Jakmile ho přimějete změnit post, běžte to ohlásit Denpokovi.
Odměna: +6 reputace v Sildenu, 500XP, 200 zlatých.

Inog secretely helps slaves escape
Zadavatel: Inog
Quest: V chatce pod šamanem vesnice bydlí Inog. Tento člověk je rebel, přestrojený za žoldáka a čeká na správnou chvíli k převratu. Proto, jestliže chete být rebel, tomuto člověku jen pomáhejte. Když s ním chvilku promluvíte, zjistíte jak se to tu má s útěky nebohých otroků. Ten kdo je přivede zpět shrábne tučný balík, proto je žoldáci pouštějí sami, aby poté měli na pivo.Tento objev můžete jít okamžitě ohlásit otrokáři Zapotekovi do kempu otroků a shrábnout odměnu, ovšem zradíte rebely.
Odměna: +1 reputace s orky, 1500XP, 200 zlatých.

Gamball the cook needs heaps of raw meat
Zadavatel: Gamball
Quest: K tomu aby tento kuchař zůstal naživu musí nakrmit všechny hladové krky ve vesnici. Přineste mu 50 kusů syrového masa a ušetříte mu mnoho práce. Pakliže u sebe zrovna nemáte 50 kusů běžte na sever, kus od lovecké chatky. Prohání se tam několik stád bizonů, ze kterých získáte po 4 kusech masa, takže 50 kousků nasbíráte za chvilku.
S úlovkem se vraťte za kuchařem a shrábněte tučnou odměnu.
Odměna: +4 reputace v Sildenu, 1500XP, 1000 zlatých.

The orcs need smith for Silden
Zadavatel: Denpok
Quest: Strážce brány do pevnůstky na kopci v Sildenu vám poví o nebezpečné situaci, která je nyní v SIldenu. Orkové jsou v menšině a každou chvílí se to může zvrhnout v povstání. Nemají dokonce ani kováře. Když prý někoho seženete, budou vám orci vděčný.
Volným kovářem je ork Kadok, který sedí na lavičce u mlýna a potřebuje svoje kovářské kladivo, o které se postaráte v questu Kadok is missing his smiths hammer.Řekněte Kadokovi, že nahoře potřebují kováře a vše běžte ohlásit Denpokovi.
Odměna: +6 reputace v Sildenu, 1500XP, po promluvě s Denpekem dodatečných 500 zlatých a 1000XP.

Roasted meat for Frillock
Zadavatel: Frillock
Quest: Strážce u prvního z rybářských domků vám poví, že má hrozný hlad a bude vám vděčný za 5 kusů opečeného masa. To již byste měli mít v inventáři, takže mu ho předejte a vemte si odměnu.
Odměna: +2 reputace v Sildenu, 750XP, 200 zlatých.

Kill the strange Lurkers by the river
Zadavatel: Brontobb
Quest: Strážce u poslední rybářské chatky na konci poloostrova vám poví o divných lurkerech, kteří jedí rybáře a ryby jsou kvůli nim neklidné. Kdyby nemusel stát na stráži, postaral by se o ně prý sám.Situace jako dělaná pro vás. nabídněte se mu, že lurkery pobijete a jděte na ně. Hned za říčkou na vás čeká 7 divných tmavých lurkerů, takže hlavně pozor na jejich přesilu a pomalu je odlákávejte. Nedaleko na pláni střeží také 2 bedny. Jakmile je vše hotovo vraťte se za Brontobbem.
Odměna: 1000XP, +6 reputace v Sildenu, po promluvení se strážcem dodatečných 500XP a 3 healing poitions.

Defeat Jerock in the arena
Zadavatel: Barrack
Quest: Barrack, správce arény proti vám postaví 3 gladiátory, toto je ten nejlehčí. Jakmile ho porazíte, promluvte s Barrackem.
Odměna: +1 síla, +6 reputace v Sildenu, 1000XP, po rozmluvě s Barrackem dodatečných 500XP a 100 zlatých.

Defeat Jaroll in the arena
Zadavatel: Barrack
Quest: Poražte tohoto bojovníka v aréně a promluvte s Barrackem.
Odměna: 1000XP, +1 síla, +6 reputace v Sildenu, po rozmluvě s Barrackem dodatečných 200 zlatých a 500XP.

Defeat Trompok in the arena
Zadavatel: Barrack
Quest: Zbujte tohoto namyšlěného orka a poté promluvte s Barrackem. Trompok se k vám poté muže přidat do party na nějaký těžší quest.
Odměna: +1 síla, +6 reputace v Sildenu, 1500XP, po rozmluvě s Barrackem dodatečných 500XP a 500 zlatých.

Supply the convict Jerek with weapons
Zadavatel: Jerek
Quest: K tomu abyste mohli v Sildenu dělat vzporu budete potřebovat pomoc místních otroků. Jerek, jejich vůdce po vás chce 5 pytlů se zbraněmi. Radím vám, jakmile potkáte kdekoliv vak se zbraněmi, seberte ho a nezáleží na tom čí byl, protože tyto předměty jsou ve hře potřeba na každém rohu.V Sildenu můžete sebrat 3 vaky v mlýně, 1 v chodbě arény a poté 3 v 1. patře orkské správní budovy v pevnůstce. Pro tento quest vám budou stačit. Doneste je Jerekovi a vemte si odměnu.
Odměna: 1000XP, +1 reputace s rebely, 4 healing poitions.

Supply the convict Jerek with roasted meat
Zadavatel: Jerek
Quest: Tohoto odbojáře najdete zavřeného v pracovním táboře. Říká, že orkové nechtějí aby otroci utíkali a tak je drží zkrátka a nedávají jim dost jídla. Když dojdete za městským kuchařem Gambalem pod orčí pevnůstku pro nějaké maso Jerek se vám odvděčí. Jděte tedy na kopec a v domku hned naproti bráně vaří kuchař Gambal.Řekněte mu, že jeho přítel je v nesnázích a on vám dá 10 kousků opečeného masa. Čím více masa Jerekovi donesete, tím více se vám odvděčí.
Odměna: 1500XP, +1 reputace s rebely, +5 healing poitions za 25 kusů opečeného masa.

Free nordmarien Lars from the prison camp
Zadavatel: Lars
Quest: Tohoto severského sympaťáka najdete v nejzápadnější chatce v kempu, sedí tam sám na zemi a kouká. Když s ním promluvíte, zjistíte, že je to mocný nordmarský válečník, který se ale dostal na nesprávné místo. Když za něj zaplatíte otrokáři Zapotekovi, který má chatrč za rohem 300 zlatých, bude vám vděčný.Zapotek opravdu více nechce, zaplaťte a běžte to ohlásit Larsovi, který se vám bude hodit na další questy a učí sílu a odolnost proti zimě.
Odměna: +3 reputace v Nordmaru, 1000XP po promluvení dodatečných 500XP.

Take fish barrels to the mill
Zadavatel: Givess
Quest: Máte Givessovi donést 8 sudů s rybamy z rybářských chatek na okraji říčky dále ve městě. Jděte tedy od mlýna. V první chatce najdete 2 sudy na molu, u 2. chatky najdete postavené 3 sudy a u poslední chatky hned 9 sudů poházených ze všech stran. V této chatě také promluvte s Temmym, který vám také přikáže sudy odnést do mlýna. Učiťe tak a poté se nezapomeňte stavit za Temmym pro další odměnu.
Odměna: +4 reputace v Sildenu, 1000XP, 200 zlatých, po rozmluvě s Temmym dodatečných 500XP a 200 zlatých.

Bring Lukjan the hunter money for pelts
Zadavatel: Givess
Quest: Když Givessovi přinesete 8 balíků s kůžemi, dá vám pro lovce celých 1500 zlatých. Myslím, že se vyplatí peníze opravdu donést, protože vás pak bude Lukjan trénovat a z peněz vám i něco zaplatí, ale rozhodnutí je na vás. Každopádně jděte do lovecké chatky na kopci a řekněte, že jste donesli zásilku (500XP), lovec se poté zeptá na peníze. Můžete mu je předat (2000XP, +2 reputace v Sildenu, +1 lovecký skill, 300 zlatých), nebo můžete lhát a říci, že žádné nemáte. V tom případě se s lovci poperete.
Odměna: 2000XP, +2 reputace v Sildenu, +1 lovecký skill, 300 zlatých, nebo 1500 zlatých.

Take hunters delivery of pelts to mill
Zadavatel: Givess
Quest: Dalším questem od strážce skladiště je přinést 8 balení kůží z lovecké chatky na sever od města. Chatka leží na útesu nad městem, jen pár set metrů od severní brány. Sledujte cestu an západ a hned jak to půjde odbčte vpravo.Lukjan vám řekne ať si kůže vezmete. Musíte je posbírat všude kolem a nezapomeňte na jeden balík, který leží na studni.
Se zásilkou se vraťte pro peníze ke Givessovi, který vám dá quest Bring Lukjan the hunter money for pelts.
Odměna: 1000XP, +4 reputace v Sildenu, 1500 zlatých na zaplacení kůží.

Take wood from the prison camp
Zadavatel: Givess
Quest: Strážce skladiště, které je v Sildenu v bývalém vodním mlýně vám zadá hned tři úkoly, jdním z nich je tento. Máte zajít do nedalekého tábora otroků (leží hned za rohem) a sebrat tam 10 hromad s topným dřívím.Jděte tedy rovnou na věc a hledejte. Dříví je rozsypané všude kolem, ale nejspíše nějakým bugem se dostalo i do příbytku zdejšího otrokáře, který si ho nenechá jen tak vzít. Musíte počkat až na večer poodejde ze své chatrče a vplížit se mu do zad.
2 kusy dříví jsou také za severo východní bránou kempu. Jakmile budete mít 10 kousků, vraťte se pro odměnu ke Givessovi.
Odměna: +4 reputace v Sildenu, 1000XP, 100 zlatých.

Quadirs hunt for a new slave for Silden
Zadavatel: Quadir
Quest: Tento hasasin stojí u mlýna. Hledá někoho, kdo by mu sehnal další otroky. Dokonce vám řekne, kde je hledat. Na západ od města je dřevorubecký kemp, kde je pár dobrých pracantů, bude rád, když mu alespoň jednoho přinesete. Vydejte se tedy proti proudu na západ, potkáte pár krokodýlů a po chvilce narazíte na rebelský kemp v němž řeže dříví statnýý chlápek jménem Will.Nedá s epřesvědčit jen tak a proto ho budete muset zmlátit (quest Defeat will). Jakmile lehne na zem, bude jak beránek a vy ho můžete odvést Quadirovi.
Odměna: +1 reputace s hasasiny, +4 reputace v Sildenu, 1500XP, 300 zlatých.

Kadok is missing his smiths hammer
Zadavatel: Kadok
Quest: Ork sedící na lavičce u mlýna vypadá dosti sešle. Když s ním promluvíte, zjistíte, že zde jen tak posedává, protože ztratil své kovářské kladivo a nemůže pracovat.Kladivo prý nechal v aréně, takže se vydejte tímto směrem a v aréně se dejte levého tunelu, kde kladivo na zemi leží. Nejlépe je jít tam v noci a proplížit se, aby si vás gladiátor nevšiml.
S kladivem se vraťte zpět a promluvte s orkem.
Odměna: +2 reputace v Sildenu, 1000XP, 100 zlatých.

Let Inog know, that his brother Anog cannot help him
Zadavatel: Anog
Quest: Jakmile Anogovi doručíte zprávu od jeho bratra musíte se obrátit s nevyřízenou, protože Anog nedokáže v tuhle chvíli Sildenu pomoci. Musí držet v šachu orky, kteří se snaží probít průsmykem a donést zásoby s rudou do Myrtany.Zprávu tedy vyřiďte Inogovi ve městě a vemte si odměnu.
Odměna: +1 reputace s rebely, 1500XP, 200 zlatých.

Take all orcs shipment from Nordmar to Anog the rebel
Zadavatel: Anog
Quest: Rebel v lesích severně od Sildenu vás pověří získáním zásilky, kterou drží za průsmykem skupina orků. Máte dojít k průsmyku, orky zabít a přinést vše co mají.Již jen cesta na sever je velmi nebezpečná, nemluvě o tom, že kolem orků se to hemží smečkou vlků a divokých prasat. Když jsem já přišel na místo byla již více jak půlka orků mrtvá (zabila je smečka vlků) a tak jsem pouze od jednoho z orků sebral krabici s názvem Deliver from Nordmar a odnesl ji Adogovi.
Odměna: 1500XP, +1 reputace s rebely.

Follow Lars to the pass to Nordmar
Zadavatel: Lars
Quest: Když osvobodíte Larse z otrokářské vesnice za 300 zlatých, nejen že vás bude učit, ale může vám i ukázat cestu k rpůsmyku do Nordmaru. Tento quest se vám zadá, jakmile ho o to požádáte.
Lars se sice chová jako bojovník první třídy, v praxi je to ale o dost horší, nejen že musíte dělat co můžete, aby jste cestou na sever nezařvali sami, musíte ale dávat také velký pozor, aby vám Lars neumřel!
Cestou do kopce vám ukáže tábor žoldáků, kde se skrývá Adog.
Jakmile dorazíte na kopec ke skupince orků, quest končí.
Odměna: +2 reputace v Nordmaru, 1500XP.

Grompel knows way to the rebels at the Nordmar pass
Zadavatel: Grompel
Quest: Jakmile vás Umbrak pověří zabitím velitele zdejších rebelů Adoga, odkáže vás na shamana Grompela, ten ví, kde se rebelové schovávají.
Požádejte ho o ukázání cesty, vyběhne z hradeb města a za mostem se zastaví. Tam vás nasměruje a quest končí.Pakliže ale plníte quest Kill the town shaman Grompel zadaný Zapotekem, je tohle nejlepší příležitost, kdy shamana odstranit. Nikde nejsou žádní svědci a nikdo vás nebude ve městě honit. Stačí pár ran a shaman je dole.
Odměna: +500XP, +2 reputace v Sildenu.

Kill the town shaman Grompel
Zadavatel: Zapotek
Quest: Otrokář v táboře, Zapotek, není spokojen se svojií prací a myslí si, že na místě vládce Umbraka by si vedl lépe. K tomu aby se na místo dostal se ale potřebuje zbavit pravé ruky Umbraka, shamana Grompela.
Toho najdete v domě hned pod pevnůstkou, ovšem stráže před budovou ho nespustí z očí a zabít ho přímo ve městě není nic lehkého.
Nejlepší variantou je potom co vás Umbrak pověří vraždou vůdce rebelů Anoga a odkáže vás na shamana, který ví, kde tábor rebelů leží, poprosit Grompela aby s vámi šel a ukázal vám, kde rebelové kempují. Shaman s vámi půjde za město, kde vás nikdo nebude rušit a vy tam můžete spáchat úkladnou vraždu. Shaman se moc nebude bránit a půjde hned dolů. Nezapomeňte ho poté správně zabodnout a okrást (shaman má u sebe teleportační kámen do Sildenu). :)
Svůj úspěch nahlašte Zapotekovi a shrábněte odměnu.
Odměna: 2500XP, +1 reputace s hasasiny, po rozmluvě se Zapotekem dodatečných 1000XP a 1000 zlatých.

 

 Hlavní dějová linie Ardea - Cape Dun - Reddock - Faring - Gotha  - Geldern

Montera Okara - Nemora - Sildern - Trelis - Vengard

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář